Zavřít
Vstoupit Následujte nás

3S.cz

Enterprise Storage

Výjimečnost Enterprise řešení

Hitachi VantaraSpolečnost 3S.cz, která se v roce 2012 stala nejsilnějším partnerem Hitachi Vantara v České republice, disponuje rozsáhlým týmem špičkových odborníků na aplikace řešení Hitachi v ČR. Díky tomu jsme výjimeční právě v řešení enterprise požadavků u enterprise zákazníků.

Výrobců diskových polí kategorie ENTEPRISE jsou na světě jednotky a po technické stránce řečeno, nejpropracovanější a komplexní řešení nabízí společnost Hitachi Vantara.

Pro mnoho společností již nejsou pojmy jako centralizace, diskové pole apod. neznámou a existuje zde celá řada zkušeností s midrange modulárními diskovými poli řady výrobců. Potřeby společností však rostou a vyústění těchto požadavků vede často k nasazení Enteprise Storage. Jaký koncept se za tímto skrývá a jaký je reálný benefit?

Přečtěte si detaily architektury nové generace diskových polí VSP...

Hitachi Vantara DataCentrum

 
Proč Enterprise system:
  • Mimořádná výkonnost dosahující miliony IO operací za sekundu
  • Integrovaná virtualizační vrstva, která dokáže adoptovat diskové systémy třetích stran a zacházet s nimi jako s interní kapacitou
  • Schopnost vytvořit z více systémů geograficky Storage Metro Cluster
  • Disponují širokou škálou softwarového vybavení pro operace s daty (nástroje pro zajištění QoS, snapshoty, klony, provisionig, replikace, nástroje pro tvorbu konzistentních obrazů databází, nástroje pro práci s tiers storage a migrace dat napříč těmito tiers atd…)

 

 

 
Virtualizace externích storage systémů

Virtualizace externích storage systémů je jedním z pádných argumentů proč volit diskové pole třídy "Enteprise". Každé IT větší organizace v průběhu života prochází jakousi evolucí. V praxi to znamená, že v datovém centru se množí různé boxy různých výrobců až do okamžiku, než si IT management uvědomí, že takovýto proces vede k nepřiměřeným nákladům na vlastnictví, je nepružný a náročný na správu (příliš mnoho managementů).

Virtualizace na úrovni diskového pole ja pak funkcionalita, kdy k diskovému poli připojíte externí externí storage systémy různých vendorů. To s nimi umí pracovat a krom toho, že dokáže využít této externí kapacity, také přenese také svoje SW funkcionality na připojený systém.

 

Objevte svět enterprise diskových systémů: