Zavřít
Vstúpiť Nasledujte nás

3S.sk

Štúdie

Ochrana proti Ransomware - Veeam Cloud Tier v10 a Hitachi Objektové úložiště

18.04.2020 13:48 | Štúdie

V současnosti jsme svědky častých útoků Ransomware. Ransomware je sofistikovaný program vytvořený podvodníky s dobrými znalostmi počítačového programování. Nákazy se mohou šířit prostřednictvím zavirované přílohy emailu, webového prohlížeče či návštěvou webu, který je tímto typem malware infikován. V okamžiku, kdy se mu podaří získat přístup do počítačové sítě, zašifruje data všude, kde mu byl umožněn přístup. Obnova bývá většinou nemožná a ani zaplacení "výkupného" není zpravidla cestou k obnově dat.

Monitoring Objektových úložišť - Object Storage Analysis (OSA)

15.03.2020 18:28 | Štúdie

Objektově orientovaná úložiště jsou moderním trendem, který je odpovědí na limity, které v sobě nesou konzervativní přístupy typu sdílení CIFS/NFS. Množství nestrukturovaných dat stoupá a změna chápání dat z kontektu "soubor" na kontext "objekt" je cestou ke zvládnutí situace. V objektově orientovaném úložišti je objekt elementární “struktura”, která představuje samotný soubor rozšířený o ekosystém metadat.

Objektové úložiště? Vítejte ve době cloudové!

12.03.2020 10:41 | Štúdie

Od počátku věků do roku 2003 vygenerovalo lidstvo 5 Exabyte dat. V současnosti vzniká 5 Exabyte každé dva dny. Objektové úložiště je řešením umožňujícím udržet pod kontrolou příval nestrukturovaných dat. Jeho podstata umožňuje dát datům mobilitu včetně cloud řešení.

Trh s úložišti netrpělivě očekává příchod nových diskových polí na bázi NVMe!

01.10.2019 09:43 | Štúdie

NVMe je speciální protokol umožňující využít rychlosti SSD, paralelismu a nižší latence. Jsou však výrobci diskových polí na NVMe připraveni?

Nová Generace diskových polí Hitachi VSP

30.08.2019 16:21 | Štúdie

Společnost Hitachi Vantara uvedla novou a modernizovanou generaci systémů VSP G350, G370, G700 a G900. Koncepčně tato pole navazují na předcházející generaci VSP systémů. Ale není to jen rychlejší křemík, co je nového...