Zavřít
Vstoupit Následujte nás

3S.cz

Zálohování

Firemní data se stávají a budou stávat nejcennějším majetkem firem. Data prezentují znalosti, zkušenosti, informace, které umožňují efektivní řízení firem a stanovení strategií do budoucnosti. Rizik je celá řada – poruchy hardware, působení virů či hackerů, riziko požáru a v neposlední řadě selhání lidského faktoru. A právě lidská chyba je faktorem nejvíce rizikovým.

Existuje celá řada mechanismů, které řeší bezpečnost dat, a které tento proces automatizují. Samotné hardwarové a softwarové prostředky se dnes stávají pouhým předpokladem úspěšného řešení. Naše práce není jen o navržení vhodných zálohovacích prostředků, jakými jsou páskové zálohovací knihovny či mechanismy na úrovni diskového pole a navržení vhodného zálohovacího software. Naší prací je návrh a realizace systému na míru na základě letité zkušenosti specialistů s implementací takovýchto řešení.

 

Spojení s lídry

 

QuantumSpolečnost Quantum je lídrem v oblasti zálohovacích systémů a to jak fyzických zálohovacích knihoven (Scalar Library), tak virtuálních zálohovacích knihoven (DXi VTL). Pro úlohy spojené sproblematikou Big Data má Quantum v porfoliu specializovaný FileSystem Stornext.

Společnost 3S.cz je autorizovaným servisním partnerem společnosti Quantum pro Českou a Slovenskou republiku. Tato specializace umožňuje být profesionálním partnerem zákazníka a realizace servisu v přímé vazbě na výrobce bez prostředníků.

 

SymantecSpolečnost Symantec je lídrem v oblasti vývoje zálohovacích software (Symantec Backup Exec, Symantec NetBackup).  Jako jedna z mála firem v české republice se věnujeme produktům společnosti Symantec speciálně určeným pro kategorii "Big Data" a můžeme nabídnout reference v poroduktech pro archivaci (Enterprise Vault) i ve specializovaných Symantec FileSystémech (Storage Foundation).

Společnost 3S.cz je Symantec Silver partner.

 

Hitachi VantaraSpolečnost Hitachi Vantara je renomovaná zejména jako výrobce modulárních a enterprise diskových systémů. Portfolio HDS však obsahuje i řadu produktů, které jsou určeny pro zálohování ať již jako cílové úložiště (Virtual Tape Library) tak pro data management, archivaci a zálohování  (Hitachi Instance Data Manager)

Společnost 3S.cz disponujeme nejvyšší úrovní partnerství Hitachi Partner Platinum a je zároveň autorizovaným servisním partnerem pro celé HDS portfolio.