Zavřít
Vstoupit Následujte nás

3S.cz

Odborná sekce

Enterprise diskové pole EonStor GS 3000

15.10.2018, 15:12

All-in-One řešení ukládání dat s vysokou dostupností

 

Ukládání dat v podnikovém prostředí je stále složitější a jsou zde kladeny čím dál komplexnější požadavky, což může mít za následek nízké využití zdrojů, nízký výkon a vysoké režijní náklady.

Tradiční unifikované storage systémy už nejsou dostačující, aby vyhověly současným požadavkům zákazníků. Mnozí z nich se přiklání k integraci do veřejného či soukromého cloudu s neomezeným škálováním. Migrace dat a aplikací do cloudu však bývá časové náročná a nákladná a výkon cloudového úložiště omezuje nedostatečná datová propustnost do cloudu.

Řešením těchto problémů je právě konvergované pole Infortrend GS 3000, které propojí cloud storage s lokálními aplikacemi a nabídne tak to nejlepší z obou světů – neomezené cloud úložiště a vysoce výkonné lokální úložiště.

 

EonStor GS 3000 je doslova All-in-One řešení ukládání dat s vysokou dostupností, které integruje služby SAN, NAS a funkce Cloud Gateway, pro vytvoření prostředí výkonného hybridního cloudu.

Kromě podpory široké škály protokolů SAN a NAS, redundantními komponenty včetně řadičů s možností rozšíření až na 256GB paměti, osazením až čtyřmi hostitelskými kartami, lze diskové pole EonStor GS 3000 škálovat až na 900 disků.  

Modulární design hardwaru nabízí škálovatelnost lokální úložné kapacity až na 9PB a dále rozšíření požadované kapacity do cloudu. Produktová řada nabízí několik forem provedení od 1U až po 4U.

V případě softwaru je možné nastavit systém jako hybridní storage s využitím SSD Cache, automatický storage tiering nebo all flash storage.

Intuitivní uživatelské webové prostředí EonOne, určené pro centrální správu jednoho či více monitorovaných systémů, umožňuji snadné monitorování výkonu a kapacity, či různé nastavení bezpečnostních politik a dalších funkcí systému.

 

 

 

Klíčové vlastnosti rady EonStor GS

•         Plnohodnotně splní NAS i SAN požadavky

•         Snadná integrace do cloudových služeb

•         Intuitivní uživatelské prostředí

•         Skvělý poměr vysokého výkonu, kapacity a ceny

•         Flexibilní řešení s možností rozšíření HW a SW

•         Modulární design