Zavřít
Vstúpiť Nasledujte nás

3S.sk

Články

Ukládání kamerových záznamů

19.10.2018 16:13 | Články

Ekonomicky efektivní ukládání velkého množství dat z kamerových záznamů.

Storage doctor, alebo nasadenie AI v Big Data úložiskách

11.10.2018 16:18 | Články

Big data úložiská je možno považovať za hlavné a zároveň kľúčové prvky IT infraštruktúry. Uchovávajú a pracujú s tým najcennejšie čo v IT svete máme - dáta. Zlyhanie takýchto systémov poskytujúce dáta alebo ich nedostupnosť, čo i len na niekoľko minút máva často katastrofálne dopady na celú infraštruktúru.

Hitachi Virtual Storage - nová dimenze datových center

18.06.2014 17:15 | Články

Nový Hitachi enterprise diskový systém VSP G1000 přichází s přelomovou novinkou měnící uvažování a plánování datových center. Touto novinkou je Hitachi Virtual Storage Machine, která je pomyslnou třešničkou Hitachi enteprise architektury.

Zálohovavcí knihovny a nové LTO generace mechanik

22.05.2014 09:15 | Články

Každý klient, včetně malých i středních firem, má svoje specifické požadavky a cení si data jiným způsobem. Je to dáno zejména tím, do jaké míry je business jeho firmy závislý na fungujícím IT. Ať se již jedná o jakoukoliv situaci, zálohování stále hraje nepostradatelnou roli. Vysoké výkony dnešních serverů přinesly nové technologie zálohování do disků založené na deduplikaci a replikacích mezi lokalitami. I přes mírný odklon od konvenčního zálohování do pásek je realitou velkých zákazníků, že požadují (… a právem) instanci „poslední záchrany“ – v podobě páskových knihoven.

Svět podle Gartnera - aneb které diskové pole je nejlepší?

17.05.2014 08:10 | Články

V průběhu března 2014 zveřejnil Gartner studii „Critical Capabilities for General-Purpose, High-End Storage Arrays“. Tento výzkum analyzuje 12 high-endových diskových polí na základě v osmi kritérí typických pro IT. Odpověď na otázku „které diskové pole má největší užitnou hodnotu“ tak byla zodpovězena.